همسفر گرامی
برای درج سفر به پروفایل مراجعه کنید
تور کویر کاراکال
آرزوی ما سفری فوق العاده برای شماست
نام
موبایل
کد امنیتی

کویر کاراکال

در این صفحهT تورهای کویر کاراکال را به شما معرفی می‌کنیم. اگر تمایل دارید از تورهای آینده کویر کاراکال مطلع شوید، شماره موبایلتان را در فرم بالا ثبت بفرمایید تا با پیامک از آنها آگاه شوید.

کویر کاراکال یکی از زیباترین کویرهای ایران است. این کویر زیبا در نزدیکی شهر بافق یزد قرار دارد. دلیل نام‌گذاری این کویر وجود گربه وحشی به نام کاراکال در این منطقه است.

خلاصه سفر: 

شب حرکت از تهران 

روز اول: صبجانه را در فهرج می‌خورید. بعد از کمی استراحت، از مسجد جامع و بافت تاریخی شهر فهرج دیدن می‌کنید. بعد از صرف ناهار، در اقامتگاه به سمت کویر کاراکال حرکت کرده و بعد از پیاده‌روی، شترسواری و سافاری، می‌توانید از خانه وحشی بافقی دیدن کنید. اگر گروهی سفر می‌کنید، بعد از شام در اقامتگاه یه شب نشینی شاد را در کنار آتش خواهید داشت.

روز دوم: صبحانه را در اقامتگاه میل کرده و به سمت شهر میبد حرکت می‌کنید. از نارین قلعه، برج کبوتر خانه، یخچال خشتی، کاروانسرا و چاپارخانه میبد دیدن می‌کنید. بعد از صرف ناهار به سمت تهران حرکت می‌کنید.

ممکن است برنامه برخی از تورها با برنامه بالا کمی متفاوت باشد. امیدواریم در این سفر لحظات فوق‌العاده‌ای را سپری کنید.

کویر کاراکال

کویر کاراکال

نظرت را درباره این مکان بنویس
همسفر باشیم
همسفر باشیم مرجع رایگان معرفی تور و سفر و برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، شهر گردی و ... می باشد. وشما می توانید به راحتی سفر و برنامه خود را معرفی کنید
فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است