مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور فیلبند

تور فیلبند اقیانوس ابر

سلام دوستان ما در این صفحه تورهای فیلبند را به شما معرفی می کنیم برای اطلاع از تورهای آینده ما شماره همراهتان را در فرم بالا ثبت بفرمایید در ادامه اطلاعات بیشتری از فیلبند در اختیارتون قرار می دهیم امیدواریم سفری فوق العاده به فیلبند داشته باشید .

 

این روستای زیبا به خاطر مناظر اقیانوس ابرش معروف می باشد.البته همیشه این اقیانوس ابر نیست و سعی کنید در هوای ابری بروید 

فیلبند کجاست ؟

 برای رفتن به این روستا شما باید در جاده هراز به سمت آمل حرکت کنید  و 30کیلومتر مانده به آمل یه جاده فرعی به سمت  فیلبند می رود از سر جاده تا روستا در حدود 40 دقیقه ای راه دارید .

بهترین فصل برای رفتن ؟

نمیشه فصل خاصی رو برای سفر به این روستا گفت در همه فصل ها دیدن اقیانوس ابر لذت بخشه  ولی به نظر من بهترین موقع برای سفر اردیبهشت ماه و خرداده که گل های زیبایی در این منطقه  مشاهده می کنید .

امکانات اقامتی ؟؟

در خود روستا چند تا سوپر مارکت هستش و خیلی از محلی ها آشپز خونه زدن و غذای محلی می فروشند و کلی هم خونه بوم گردی در ین روستا وجود دارد و از نظر اقامت هم مشکلی نخواهید داشت .  

 

فیلبند

 تور فیلبند

 فیلبند

تور فیلبند

تورفیلبند

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

  • رضا

    خیلی خوب بود من لذت بردم مخصوصا اقیانوس ابرش

  • ناصر

    ما رفتیم ولی اقیانوس ابر نبود

  • علی

    من بعد از چهار سال شهریور 98 دوباره به این روستا رفتم و خیلی تغییر کرده بود کلی مغازه جدید باز شده بود و روستا و جاده ای که به روستا می رسید شلوغ شده بود و کلی آشپزخونه در روستا زده بودن دیگی اون بکری رو نداره خیلی از زمین ها را حصار کشیدن امید وارم در این روستا شروع به ویلا سازی نکنند در مورد محصولاتی که می فروشن ما دوغ خریدیم که خیلی بد بود

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .