مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور سریلانکا

این تور در یک نگاه
نام تور
سریلانکا
طول سفر
9 روز
شهرهای مورد بازدید
مکیریسا، ولیگاما، کندی،
خدمات تور
در ادامه توضیح داده خواهد شد
تاریخ اجرا
30 آذر الی 9 دی، 12 الی 21 بهمن
درجه سختی
3 از 5
شروع قیمت
در ادامه توضیح داده خواهد شد

حتما برای دریافت مشاوره رایگان باما تماس 02122472623 بگیرید خوشحال می شویم راهنمای شما باشیم.

 

ساعت ۱۸:۳۰ از فرودگاه امام با پرواز امارات به سمت دبی پرواز می کنیم و پس از توقفی چند ساعته به کلمبو پرواز خواهیم کرد(در صورت تغییر پرواز و یا پر شدن لاین پروازی از پرواز جایگزین استفاده می‌کنیم).

در ساعت ۸:۳۵ صبح وارد فرودگاه کلمبو خواهیم شد پس از پروسه فرودگاهی به سمت شهر دامبولا حرکت میکنیم. در مسیر شهر دامبولا ازغار معبد Royal Cave و معبد طلایی بازدید خواهیم داشت.

صبح زود پس از صرف صبحانه به سمت قلعه تاریخی سیگیریا Sigirya که بر بلندای یک تپه ماگمایی قرار دارد میرویم. این قلعه که مدتها در میان جنگل های متراکم منطقه گم شده بود یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری سریلانکاست. پس از پایان بازدید سیگیریا به چند ویو پوینت خاص در منطقه خواهیم رفت . گشت های سیگیریا تا ظهر ادامه دارد. ظهر پس از صرف نهار به سمت شهر کندی Kandy پایتخت قدیم سریلانکا و هتلمان خواهیم رفت نزدیک غروب به این شهر خواهیم رسید که میتوانیم از کافه و مراکز خرید کندی دیدن کنیم.

امروز رو وقت آزاد داریم تا در شهر تاریخی کندی گشت بزنیم ، دریاچه کندی ، معبد دندان ، باغ گیاه شناسی سلطنتی جزو نقاط معروفیست که میتوانید در این روز بصورت <<اختیاری>> از آن دیدن کنید و همچنین این روز زمان مناسبی برای خرید می باشد.

پس از صرف صبحانه به سمت شهر نوارالیا Nuwara Eliya حرکت میکنیم این مسیر با مزارع چای احاطه شده و برای دیدن آنها نیز در میانه راه توقفی خواهیم داشت و در ادامه از یکی از معروفترین کارخانه‌های چای سریلانکا دیدن میکنیم و تجربه برداشت چای با دست خودتان را لمس خواهید کرد.همچنین در مسیر از برج Ambuluwawa دیدن میکنیم و از آن بالا خواهیم رفت. در طول مسیر نیز از آبشار زیبای Ramboda دیدن خواهیم کرد. پس از رسیدن به شهر نوارالیا به پست‌خانه قدیمی این شهر سر میزنیم و در صورت تمایل در کنار دریاچه گرگوری قدم میزنیم.

امروز بوسیله قطار ، مسیر ریلی نوارالیا تا الا Ella رو طی خواهیم کرد این مسیر بعد از مسیر ریلی ماچاپیچو پرو دومین مسیر ریلی زیبای دنیاست .‌( حدود مسیر 3 الی 4 ساعت) .ظهر به شهر الا خواهیم رسید در این شهر از پل تاریخی Nine Arch Bridge یکی از عجایب مهندسی دیدن میکنیم و شب را در این شهر کوهستانی زیبا میگذرانیم.

صبح پس از دیدن ابشار راوانا که یکی از بلندترین آبشارهای کشور سریلانکاست راهی خط ساحلی اقیانوس هند خواهیم شد پس از صرف نهار و استراحت راهی تپه زیبای نارگیل Coconut Hill میشویم و شب را در شهر ساحلی زیبای میریسا Mirissa میگذرانیم.

تا ظهر زمان مناسبی برای گشت در سواحل این منطقه است. فعالیت هایی همچون بازدید از ماهیگیران محلی در ساحل ولیگاما و بازدید از شهر تاریخی Galle جزو گشت‌های این روز می‌باشد. عصر میتوانید در ساحل میریسا بصورت اختیاری از تفریحات آبی منطقه استفاده کنید.

یکی از جذابیت های خاص منطقه قایق سواری در دریاچه زیبای Madhuwa با تنوع زیستی جذابش است . در میانه دریاچه از جزیره دارچین بازدید کرده و شما میتوانید فرآیند آماده سازی دارچین به روش بومی که از سالیان سال در سریلانکا جزو جاذبه های توریستی می باشد دیدن کنید. ظهر پس از اتمام قایق سواری به سمت کلمبو حرکت میکنیم. عصر هنگام میتوانیم از مرکز خرید کلمبو استفاده می‌کنیم و شب پس از صرف شام به سمت فرودگاه می‌رویم.

ساعت ۲:۵۵ بامداد به سمت دبی پرواز میکنیم و ساعت 5:50 دقیقه به وقت محلی وارد فرودگاه این شهر می‌شویم . ساعت ۱۲ به سمت تهران پرواز میکنیم و ساعت ۱۴:۱۵ به فرودگاه ایران می‌رسیم و این تور با خاطرات به یادماندنیش به پایان خواهد رسید.

تاریخ اجرای تور :

           30 آذر الی 9 دی

           12 الی 21 بهمن

خدمات :

کلیه ورودیه ها طبق برنامه گشت ها طبق برنامه سفر

اقامت در هتل های ۴ و ۵ ستاره

کلیه صبحانه ها

ترانسفر در کل مسیر با خودروهای توریستی

راهنمای تخصصی فارسی زبان و لیدر محلی

بیمه مسافرتی

بلیط قطار

بلیط قایق

گشت فوق برنامه سیگیریا

وسایل مورد نیاز :

برای این سفر حداقل ۵۰۰ دلار همراه داشته باشید.

لباس مناسب ، پانچو ، کفش پیاده روی مناسب ، یک لباس گرم

عینک آفتابی، کلاه آفتاب گیر، کرم ضد آفتاب

چمدان سایز متوسط یا کوله پشتی

هزینه تور :

           هزینه سفر: 950$

           هزینه ویزا: 40$

           هزینه بلیط: 21 میلیون تومان

جاذبه‌ها:

پیمایش مسیر ساحلی میریسا

تپه نارگیل Coconut Hill

بازدید از برج Ambuluwawa

بازدید از هشتمین عجایب دنیا قلعه افسانه ای سیگیریا

تجربه ی سفر با قطار در دومین مسیر ریلی زیبای جهان از نوارالیا به الا

بازدید ساحل ولیگاما و ماهیگیران محلی

غارمعبد تاریخی Royal Cave

بازدید از Golden Temple

پل زیبای Nine Arch Bridge

بازدید از چندین آبشار معروف سریلانکا

قایق سواری در دریاچه زیبای Madhuwa و دیداراز جزیره دارچین

گشت شهری در کندی

پست‌خانه قدیم نوارالیا

عبور از میان مزارع معروف چای سریلانکا و دیدار از قدیمی ترین کارخانه چای دنیا

قلعه Galleو ...

نکات اضافه :

در زمان ثبت نام مبلغ ۴۰۰ دلار + بلیط ها دریافت خواهد شد و مابقی هزینه در فرودگاه دریافت می‌شود.

 بعلت گارانتی بودن هتل ها در صورت کنسلی در زمان کمتر از سه هفته به شروع برنامه هزینه ای عودت نخواهد شد.

هزینه فعالیت های جانبی و خارج از برنامه سفر برعهده همسفران است.

با توجه به ماهیت برنامه های طبیعتگردی و ماجراجویی و همینطور شرایط منطقه ، امکان تغییر در جزئیات و روز شماره برنامه وجود دارد و نیازمند انعطاف پذیری ، روحیه همکاری و صبوری در همسفران می باشد.

سفر به سریلانکا 

جزیره دوست داشتنی سریلانکا در آغوش آب‌های اقیانوس هند قرار گرفته . این کشور با نام قدیم سیلان با قرار گرفتن در منطقه استوایی با وجود وسعت بسیار کم دارای طبیعت بکر و غنای فرهنگی می‌باشد. مردم سریلانکا بسیار مهمان نواز هستند و همیشه با لبخندی گرم شما را همراهی میکنند و جزو کشورهای امن در منطقه جنوب آسیا برای گردشگران می‌باشد. شما میتوانید در این کشور از جنگل‌های استوایی و سواحل متنوع تا معابدی با معماری های متفاوت نسبت به باقی کشورهای منطقه دیدن کنید. بهترین زمان برای سفر به سریلانکا با توجه به میزان رطوبت و بارندگی از ماه های ژانویه تا آوریل می‌باشد. با توجه به اینکه این کشور در منطقه استوا قرار دارد در تمام ماه ها گرما و رطوبت استوایی را احساس می‌کنید.

جاذبه های سریلانکا :

15 جاذبه برتر سریلانکا 

سیگیرا:

ستونی صخره‌ایی با  ۲۰۰ متر ارتفاع از جنس ماگما که از میان جنگل‌های سریلانکا سر بیرون کشیده است. این مکان روزی مرکز پادشاهی فرمانروایان این قلمرو بوده است

سریلانکا همسفرباشیم

غار معبد دامبولا: اثر ثبت شده جهانی در لیست یونسکو. ویژگی این غارها نقاشی‌ها و مجسمه‌های بی‌نظیریست که در این غارها مخفی شده‌اند.

غار معبد دامبولا

معبد طلایی Golden Temple در شهر Dambulla

تور سریلانکا همسفر باشیم

شهر کندی: در مرکز سریلانکا، شهری زیبا با دریاچه‌ای معروف در دل خود دارد. بهترین جا برای شهرگردی و خرید.

شهر کندی همسفر باشیم

قله Little Adam Peak: مردم این جزیره معتقدن وقتی خدا حضرت ادم را از بهشت بیرون و به زمین تبعید کرد، برای اینکه در زمین حس غریبگی نکند او را در سریلانکا فرود آورد تا شبیه‌ترین جا به بهشت باشد.

قله آدم سریلانکا همسفر باشیم

آبشار Ravana: یکی از بلندترین آبشارهای کشور سریلانکا در منطقه Ella با ظاهری طبقه‌ای.

آبشار راوانا همسفر باشیم

پل Nine Arch Bridge: یکی از زیباترین پل‌ها درمسیر دومین خط ریلی زیبای جهان

جاذبه های سریلانکا همسفر باشیم

مسیر ریلی نوارالیا به الا دومین مسیر ریلی  زیبای جهان

راه آهن هند

سواحل زیبای اقیانوس هند

سواحل اقیانوس هند همسفر باشیم

اقیانوس هند همسفر باشیم

کلیپ

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

  • رضا

    من خیلی دوست دارم به این کشور سفر کنم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .