مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور کندوان

کندوان 

سلام دوستان ما در این صفحه تورهایی که از روستای تاریخی کندوان بازدید می کنند را به شما معرفی می کنیم برای اطلاع از تورهای آینده ما شماره خود را در فرم بالا ثبت بفرمایید در ادامه اطلاعات بیشتری از کندوان در اختیارتان قرار می دهم .

کندوان همسفرباشیم

کندوان کجاست  :

 

این روستای صخره ای در فاصله 56کیلومتری تبریز قرار دارد و پیشینه 7000 ساله دارد در جهان سه روستای صخره ای وجود دارد که 1- کندوان ایران 2-کاپادوکیه ترکیه و 3- داکوتا امریکا که فقط در این روستا  زندگی درجریان می باشد البته اغلب افراد در روستاهای پایین هم خانه دارند و درفصل هایی که گردشگران به روستا می آیند برای فروش محصولات در این خانه های ساکن می شوند. 

 روستای خیلی باحالیه و مطمئنا از قدم زدن در این روستا لذت می برید شما در حین قدم زدن با روستایی هایی مواجه می شوید که عسل و محصولات لبنی مثل کشک و ... می فروشند متاسفانه من تجربه خوبی از خرید از این روستا ندارم مثلا من از یه آقایی به اسم پورعلی پنیر گرفتم که تو پیت های 3 کیلویی که به ما فروخت 2.5 کیلو بیشتر پنیر نبود یا مغازه داری که کشک گاوی به جای کشک گوسفندی می خواست به من بفروشه  

روستای کندوان همسفرباشیم

 هوای داخل این خانه ها خیلی سنگین هستش و شاید افرادی که تنگی نفس دارند نتوانن در این خانه ها اقامت کنند اگر خواستید  در این روستا کمپ بزنید و شب را در چادر بخوابید می توانید به قسمتی که ده یاری کندوان برای این کار درست کرده بروید در این قسمت آلاچیق هایی برای استراحت مسافران درست کرده اند و سرویس بهداشتی هم در نزدیکی این محل قرار دارد.

تور کندوان همسفر باشیم

 

کمپ در کندوان

کندوان همسفر باشیم

عکس  هایی از خانه های صخره ای این روستا

خانه های کندوان

 

خانه صخره ای

 

در کلیپ زیر می تونید این روستای زیبا رو مشاهده کنید 

 

 

دوستان عزیزی که قصد سفر به کندوان را دارند در بالای صفحه گروه هایی که تور کندوان برگزار می کنند را به شما معرفی می کنیم  فقط کافیه شماره موبایلتون را در فرم بالای صفحه وارد کنید تا سفر ها برای شما پیامک می شود 

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .