همسفر گرامی
برای درج سفر به پروفایل مراجعه کنید
تور اوپرت
آرزوی ما سفری فوق العاده برای شماست
نام
موبایل
کد امنیتی

اوپرت مرز کویر و جنگل

سلام دوستان ما در این صفحه تورهای اوپرت را به شما معرفی می کنیم اگه تمایل دارید از تورهای آینده اوپرت مطلع شوید شماره موبایلتان را در فرم بالا ثبت بفرمایید. امیدوارم در سفر به اوپرت به شما خوش بگذره .

خلاصه تور اوپرت :

روز اول :صبح زود از تهران حرکت می کنیم و صبحانه را در یکی از بهترین رستوران های میل می فرمایید به ابتدای مسیر خاکی می رسیم ناهار را می خوریم  و سوار نیسان می شویم و به منطقه می رسیم گشتی در منطقه می زنیم و غروب خورشید را تماشا می کنیم شب به محل کمپ می رویم و بعد از شام یه شب نشینی فوق العاده در کنار آتش خواهیم داشت .

روز دوم : بعد از صبحانه گشتی در منطقه می زنیم و با کلی خاطره زیبا به سمت تهران حرکت می کنیم 

معرفی اوپرت :  

ییلاق اوپرت  در جنوب استان  مازندران و در شمال استان  سمنان قرار دارد و شما برای رفتن به این ییلاق دو راه دارید  یکی از جاده فیروز کوه  که خیلی خرابه و معلوم نیست بتوانید ازاین جاده بروید و دیگری ازمسیر سمنان شهمیزاد  که خود شهر شهمیزاد هم جای خیلی با حالیه شما تا یه جایی از مسیر را می توانید با ماشین بروید و بقیه مسیر بهتره نیسان بگیرید.

اوپرت همسفرباشیم

 

تور اوپرت همسفر باشیم

تور اوپرت همسفر باشیم

تور اوپرت همسفر باشیم

درکلیپ های زیر می توانید این ییلاق زیبا رو مشاهده کنید  :

 

 

 

 

 

 

 

نظرت را درباره این مکان بنویس
رضا
ممنون عجب جاییخ حتما باید برم
علی
خیلی زیباست حتما باید یه سفر برم
همسفر باشیم
همسفر باشیم مرجع رایگان معرفی تور و سفر و برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، شهر گردی و ... می باشد. وشما می توانید به راحتی سفر و برنامه خود را معرفی کنید
فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است