همسفر گرامی
برای درج سفر به پروفایل مراجعه کنید
تور کنیا
آرزوی ما سفری فوق العاده برای شماست
نام
موبایل
کد امنیتی

تور کنیا 

 سلام دوستان شهروز اسماعیلی هستم تور لیدر و راهنمای شما درسفر به کنیا قراره سفری فوق العاده در کنار هم داشته باشیم در ادامه خلاصه تور کنیا و خدمات و جاذبه های سفر را به شما معرفی می کنم  :

تور آفریقا کنیا همسفر باشیم

ثبت نام در تور کنیا :

تاریخ های مختلف برگزاری تور کنیا در بالای صفحه مشخص شده است شما برای ثبت نام به لینک های بالا مراجعه فرمایید و یا با شماره خودم من  (09336143508 )تماس بگیرید هر سوالی هم در مورد تور آفریقا داشته باشید من در خدمتم .

خدمات تور کنیا : 

*هتل 5 ستاره در مومباسا ، هتل 4 ستاره در نايروبي ، لوژ در نايواشا و لوژ در ماساي مارا،

*تمامي صبحانه ها  5 نهار و شام 

*ترانسفر در کل مسير 

*بليط هواپيما 

*بيمه مسافرتي 

*کليه وروديه ها طبق برنامه 

*گشت ها طبق برنامه سفر 

*راهنماي تخصصي فارسي زبان و ليدر محلي 

خلاصه تور کنیا :

روز اول : از فرودگاه امام خميني  سفر خود را آغاز ميکنيم.

روز دوم : صبـح زود وارد فـرودگاه نـايروبي ، پايتخت کنيا مي شويم، پــس از  صرف صبحانه خريد سـيـم کـارت و چنج پول به سمت شهر نيواشا حرکـت خواهيم کرد.در راه از در ريفت ولي محل ظهور انسان هاي نخستين ديدن  ميکنيم . پس از صرف نهار در هتل استراحت خواهيم کرد.و عصر را بر روي درياچه نايواشا قايق سواري خواهيم کرد.
کنیا دریاچه  نایوااشا
روز سوم : پس از صرف صبحانه به سمت پارک ملي Hells Gate يا دروازه جهنم بريم و در اين پارک پياده و يا با دوچرخه به گشت در ميان حيوانات  بپردازيم.
دروازه جهنم  کنیا
روز چهارم : صبج زود پس از صرف صبحانه دلچسب در محل هتل به سمت پارک ملي ماسايي مارا ، يکي از معروفترين پارک هاي ملي دنيا حرکت ميکنيم ، در راه به سراغ قبيله ماسايي مي رويم و با فرهنگ و روش زندگيشون آشنا خواهيم شد و در کنارشون خواهيم رقصيد ، بعد از ان به اقامتگاه ميرويم و بعد از استراحتي کوتاه گشت 2 ساعته خود را با سافاري در پارک ملي آغاز ميکنيم و تا غروب افتاب ادامه خواهيم داد، و بعد از چشيدن طعم غروب افتاب در ساوانا هاي آفريقا براي صرف شام و استراحت به کمپ باز ميگرديم.
قبیله ماسایی
روز پنجم : بعد از صرف صبحانه يک روز کامل را براي بازديد از پارک ملي ماساي مارا فرصت داريم،  با ماشين سافاري راهي مي شويم تا هيجان ديدن حيوانات حيات وحش آفريقا  را  مثل فيلم هاي مستند در زيستگاه خودشان تجربه کنيم همينطور از رودخانه مارا و مرز تانزانيا ديدن ميکنيم.
پارک ملی ماسای ماراا
 روز ششم : بعد از صرف صبحانه به سمت نايروبي برميگرديم و براي تست PCR به مراکز درماني مراجعه ميکنيم.  و عصر از مرکز نگهداري زرافه ها ديدن خواهيم کرد تا بلند قامت ترين پستاندار زمين را از نزديک ببينيم.
زرافه همسفر باشیم
روز هفتم : بعد از صرف صبحانه به مرکز فرهنگي بوماس ميرويم و به مدت 3 ساعت رقص ها و نمايش قبايل مختلف کنيا را ميبينيم ، بعد از صرف نهار به ماساي مارکت بزرگترين بازار صنايع دستي کنيا ميرويم تا سوغاتي و يادگاري براي ثبت خاطراتمان از اين سفر تهيه کنيم. 
روز هشتم : به سمت مومباسا حرکت خواهيم کرد و عصر به اين شهر ساحلي خواهيم رسيد و از بودن در هتل 5 ستاره خواهيم بود
روز نهم : گشتي در  بافت تاريخي مومباسا خواهيم داشت
روز دهم : وقت ازاد براي استفاده از سواحل مومباسا داريم
روز یازدهم : به نايروبي باز خواهيم گشت تا براي برگشت به ايران آماده شويم  و با کلي تجربه هاي ناب و بينظير از اين کشور دوست داشتني جدا بشيم.
 
این مطالب رو هم مطالعه کنید :
نظرت را درباره این مکان بنویس
همسفر باشیم
همسفر باشیم مرجع رایگان معرفی تور و سفر و برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، شهر گردی و ... می باشد. وشما می توانید به راحتی سفر و برنامه خود را معرفی کنید
فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است