مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی 

تور آفریقای جنوبی همسفر باشیم

دوستان عزیزما در این صفحه تورهای آفریقای جنوبی را به شما معرفی می کنیم و در ادامه  نکات مهم این سفر را برای شما قرار داده ایم  :

کشوری که در آن به مدت سه سال زندگی کردم. آفریقای جنوبی جایی است که همه باید حداقل یکبار در زندگی خود به آنجا بروند. از آب و هوای باشکوه، قیمت‌های مناسب، سواحل شگفت‌انگیز، حیات‌وحش وسیع، شراب و غذای خوشمزه و مناظر نفس گیر در سراسر این کشور.

ملاقات با افراد جالب، پیاده‌روی، اسب‌سواری، سافاری، با تنبلی دراز کشیدن در ساحل و لذت بردن از غذای خود، همگی را می‌توانید. یکجا در آفریقای جنوبی داشته باشید. آفریقای جنوبی فرصت خوبی است برای کسانی که زندگی در فضای باز و فرهنگ متنوع را ترجیح می‌دهند.

بهترین زمان برای بازدید:

به دلیل وجود جاذبه‌ای در هر ماه سال، زمان بدی برای سفر به آفریقا وجود ندارد و همه زمان‌ها مناسب است.

برای دیدن بهترین آب و هوا و تقویمی پر از وقایع، تابستان بهترین زمان برای مسافرت به آفریقای جنوبی است. از نوامبر (آذر) تا فوریه (اسفند) روزها گرم است و دمای هوا بالا می‌رود.

اگر قصد سفر به آفریقای جنوبی با سافاری را دارید، پروازهای خود را در ماه‌های زمستان تنظیم کنید. از ژوئن (تیر) تا آگوست (شهریور) درجه حرارت هوا اندکی کاهش می‌یابد و باعث می‌شود گردش در پارک ملی کروگر قابل انجام باشد. در پاییز (مارس تا مه) و بهار (سپتامبر تا اکتبر) پروازها ارزان‌تر و جمعیت کمتری را در مناطق گردشگری مشاهده خواهید کرد.

چه چیزی در انتظار شماست؟

زبان: آفریقای جنوبی دارای 11 زبان رسمی است. زبان رسمی که در شهرهای بزرگ صحبت می‌شود انگلیسی است اما دو زبان زولو و خوشا نیز پرطرفدار هستند.

پول رایج: واحد پول آفریقای جنوبی راند (Rand) نام دارد. 1 دلار معادر 14 راند آفریقای جنوبی است.

کارت‌های اعتباری و خودپردازها: در شهرهای بزرگ و کوچک، خرده فروش‌ها و رستوران‌ها، کارت‌های اعتباری را برای پرداخت قبول می‌کننذ. به راحتی می‌توانید ATM را در پمپ بنزین‌ها و مراکز خرید پیدا کنید. با این حال، اگر در حال خرید سوغاتی در بازار هستید، بهتر است پول نقد داشته باشید.

برق: برق در آفریقای جنوبی از نوع D،M و N است. ولتاژ استاندارد 230 ولت و فرکانس استاندارد 50 هرتز است. توصیه من به خرید آداپتور استاندارد جهانی به همراه دستگاه تبدیل آن است.

حمل و نقل: من شخصا اتومبیل کرایه کرده و رانندگی می‌کنم. اما اگر می‌خواهید به مکان‌های ناشناخته برای خودتان بروید تعدادی خدمات ارائه‌دهنده ماشین و راننده وجود دارد که می‌توانید آنها را استخدام کنید. اگر نمی‌خواهید به جای دوری بروید استفاده از سرویس‌های رانندگی گزینه مناسبی است.

امنیت: اغلب سوالی که از من پرسیده می‌شود درباره سفر زنان به این کشور به تنهایی است. از زمان آمدنم به این کشور هرگز احساس ناامنی نکرده‌ام. اما همیشه از امن بودن محیط پیرامونم مطمئن می‌شوم.

آفریقای جنوبی همسفر باشیم

آفریقای جنوبی همسفر باشیم

منبع :theblondeabroad.com

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .