مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور نامیبیا آفریقا

نامیبیا آفریقا 

نامیبیا همسفر باشیم

نامیبیا یکی از زیباترین کشورهای آفریقاست. در این سفر شما از دیدن بیابان‌ها و وسعت آن شگفت زده می‌شوید. نامبیا با چنین چشم‌انداز باورنکردنی و حیات‌وحش چشمگیرش، رویای یک عکاس است.

نامیبیا به دلیل حیات‌وحش، فضاهای باز، جانوران، فرهنگ و ورزش‌های عجیب هیجانی معروف است. این سرزمین زیبا، سرشار از زندگی و محل زندگی بیش از 100 گونه پستاندار و بیش از 300 گونه پرنده است.

من دوبار به نامیبیا سفر کردم. در سفر اولم از خلیج والویس به سمت سوسوسویل و در دومین بازدید خود، ساحل باورنکردنی اسکلت را بررسی کردم.

بهترین زمان برای بازدید:

نامیبیا مقصدی چهار فصله است اما آب و هوا و مشاهده حیات‌وحش در ماه‌های زمستان بسیار مناسب است. از ماه ژوئن تا آگوست (خرداد تا مرداد) ، دمای هوا کاهش می‌یابد و رانندگی در مسافت‌های طولانی بیابان راحت‌تر می‌شود.

اگر قصد دارید از پارک ملی اتوشا دیدن کنید، ماه‌های زمستان نیز فصل خشک نامیبیاست. حیوانات در اطراف چاله‌های آب جمع می‌شوند و حیوانات برای شما قابل دیدن‌تر می‌شوند.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که زمستان گران‌ترین و شلوغ‌ترین زمان برای سفر به نامیبیاست. برخی از اقامتگاه‌ها از یک سال قبل پر می‌شوند. اگر می‌خواهید در فصل شلوغ نروید و با گرمای هوا نیز مشکل ندارید، سفر خود را در فصل‌های دیگر برنامه‌ریزی کنید.

نکات مهم سفر:

زبان: زبان رسمی نامیبیا انگلیسی است. با این حال زبان‌های آلمانی، آفریقایی و اوشی وامبو نیز توسط مردم محلی صبحت می‌شود.

واحد پول: دلار نامیبیا و راند آفریقای جنوبی هر دو در این کشور استفاده می‌شود.

کارت‌های اعتباری و دستگاه‌های خودپرداز: در شهرهای بزرگ مانند ویندکوک، مشکلی در پرداخت هزینه با کارت‌های اعتباری یا پیدا کردن دستگاه‌های خودپرداز نخواهید داشت. با این حال اگر سفر جاده‌ای در نامیبیا دارید، باید پول نقد همراه داشته باشید. چون شهرهای کوچکتر و همچنین پمپ بنزین‌های بین راهی خودپرداز ندارند.

برق: برق نامیبیا از نوع D و M است. ولتاژ استاندارد 220 ولت و فرکانس 50 هرتز است. من توصیه می‌کنم یک آداپتور سراسری که دارای محافظ باشد به همراه یک مبدل با خود به همراه داشته باشید.

امنیت: به نظر من نامیبیا یکی از امن‌ترین کشورهای دنیاست. تنها چیزی که من نگران آن بودم یکی بزرگ بودن این کشور و دیگری خراب شدن ماشین در بیابان بود. توصیه می‌کنم نحوه عوض کردن چرخ ماشین و همچنین همراه داشتن یک تلفن ماهواره‌ای در صورت گیر افتادن را جدی بگیرید.

 

 

 

تور نامیبیا همسفر باشیم

نامیبیا همسفر باشیم

نامیبیا آفریقا همسفر باشیم

دوستان عزیز مطلب بالا از سایت theblondeabroad.com برای شما ترجمه شده است 

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .