مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور مراکش

سفر به مراکش آفریقا 

مراکش همسفر باشیم

مراکش کشوری است که شما را جذب خود می‌کند. از بازارهای رنگارنگ و سرسبز پر از رایجه‌های غنی از ادویه‌جات گرفته تا کوه‌های اطلس. در این کشور آفریقای شمالی، چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد.

توصیه من به شما این است که یک یا دو هفته در مراکش بمانید و نقاط مختلف آن را بازدید کنید. به خاطر داشته باشید که مراکش یک کشور محافظه کار است. در نتیجه باید به عنوان یک مسافر همواره حواستان به اطرافتان باشد.

بهترین زمان برای بازدید

مراکش در تمام فصول سال قابل بازدید است و با خط ساحلی طولانی، کوه‌ها و چشم اندازهای بیابانیش، مکان‌های زیادی برای دیدن در تمام فصول سال برایتان فراهم می‌کند. ژانویه (دی) مرطوب‌ترین و سردترین ماه و جولای و آگوست (تیر و مرداد) گرم‌ترین ماه‌ها هستند. پس این کشور در این ماه‌ها دارای تعداد مسافر کمتری است. بهار و پاییز آب و هوای این منطقه مطبوع است.

نکات مهم سفر مراکش؟

زبان: مراکش دارای زبان‌های بسیار متنوعی است. رایج‌ترین زبان عربی است اما بسیاری از مردم محلی به زبان فرانسه، اسپانیایی و بربر (زبان محلی) و انگلیسی صحبت می‌کنند.

واحد پول: واحد پول مراکش درهم است. 1 دلار معادل 10 درهم مراکش است.

کارتهای اعتباری و دستگاه‌های خودپرداز: بسیاری از مغازه‌ها و رستوران‌ها کارت اعتباری را قبول می‌کنند. با این حال شما برای خرید از مغازه‌های کوچک و خرده‌فروشان به پول نقد نیاز خواهید داشت. همچنین در شهرهای بزرگ دستگاه‌های خودپرداز وجود دارد.

برق: در مراکش برق بیشتر از نوع C و E است. ولتاژ استاندارد 220 ولت و فرکانس استاندارد 50 هرتز است. یک آداپتور سراسری ضد ضربه مشکل شما ار حل خواهد کرد.

امنیت: مردم اغلب از من می‌پرسند آیا مراکش کشور امنی است؟ آیا مقصد مناسبی برای گردشگران است؟ پاسخ بله است. من به سراسر این کشور سفر کردم و احساس خطر نکردم.

 

 

مراکش همسفر باشیم

مراکش همسفر باشیم آفریقا

مراکش همسفر باشیم

theblondeabroad.com

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .