مدت تور
درجه سختی
هزینه تور
-
رده سنی

تور بت ساوانا آفریقا

تور بوت ساوانا آفریقا

تور بت ساوانا همسفر باشیم

بوتساوانا یک حیات وحش باورنکردنی است. پارک‌های ملی نفس‌گیر و فرهنگ و تاریخ محلی جذاب. همچنین یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در آفریقاست، مخصوصا سافاری‌هایش! شما می‌توانید از هتل‌های 5 ستاره در میان بوته‌ها، بدون آنتن و سیگنال و اینترنت، سپری کنید یا اینکه در مسیرهای تفریحی پر پیچ و خم رودخانه زامبزی، آبراه‌ها را کاوش کنید.

از جمله نکات برجسته می‌تواند به مشاهده فیل‌ها در پارک ملی چوبه، کاوش در دلتای اوکاوانگو و بازدید از کرگدن‌های پناهگاه کرگدن‌ها اشاره کرد.

بهترین زمان برای بازدید:

ماه‌های می تا اکتبر (اردیبهشت تا مهر) فصل‌های خشکی در بوتسواناست. این بهترین زمان برای سفر به این کشور برای سافاری در دلتای معروف اوکاوانگو یا پارک ملی چوبه است. در این زمان، هیچ بازندگی نیست در نتیجه حیوانات برای رفع تشنگی خود به سراغ سوراخ‌های آب می‌روند. در نتیجه دیدن حیواناتی مثل شیر و پلنگ آسان تر می‌شود.

از ماه نوامبر تا آوریل، باران می‌بارد و چشم‌اندازهای خشک کم کم به چشم‌اندازهای سرسبزی تبدیل می‌شود. در این هوا دیدن 5 حیوان بزرگ دشوار می‌شود، اما فصل مناسبی برای دیدن پرندگان است. در این فصل صدها پرنده مهاجر به بوتساوانا بر می‌گردند و حیوانات آماده زایمان می‌شوند.

اطلاعات مورد نیاز:

زبان: انگلیسی زبان تجاری رسمی بوتسواناست. ستسوانا زبان ملی است و بیش از 20 گویش توسط قبایل مختلف وجود دارد.

واحد پول: واحد پول این کشور پولاست. 1 دلار معادل 11 پولاست. بسیاری از هتل‌ها، اقامتگاه‌ها و تورهای متوسط تا درجه یک دلار آمریکا را می‌پذیرند.

کارت‌های اعتباری و دستگاه‌های خودپرداز: تمامی کارت‌های اعتباری مانند Visa و Mastercard در این کشور پذیرفته می‌شود. تنها جایی که ممکن است کارت‌های خارجی را قبول نکند پمپ بنزین‌هاست. برای جلوگیری از هرگونه مشکل اندکی پول نقد به همراه خود داشته باشید.

برق: برق در بوتسوانا از نوع M، D و G است و ولتاژ استاندارد 250 ولت است. من توصیه می‌کنم یک آداپتور سراسری محافظ‌دار خریده و از آن استفاده کنید.

امنیت: بوتسوانا یکی از امن‌ترین کشورهای آفریقاست. اگرچه جرایم کوچکی نیز وجود دارد. پس وسایل خود را با احتیاط حمل کنید و عصرها تنها قدم نزنید.

 

بت ساوانا همسفر باشیم

بت ساوانا همسفر باشیم

بت ساوانا همسفر باشیم

آفریقا همسفر باشیم بت ساوانا

ساوانا همسفر باشی

بت ساوانا همسفر باشیم

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .