مدت تور
13 روزه
درجه سختی
تفریحی
هزینه تور
-
رده سنی
18 تا 55 سال

تور برزیل

این تور در یک نگاه
نام تور
تور برزیل و آمازون 
طول سفر
13 روز
شهرهای مورد بازدید
به قسمت توضیحات تکمیلی مراجعه شود 
خدمات تور
بلیط -هتل - ویزا - گشت های توریستی  و ........
تاریخ اجرا
30 شهریور تا 11 مهر ماه
درجه سختی
تفریحی 
شروع قیمت
چهار هزار دلار 

حتما برای دریافت مشاوره رایگان باما تماس 02122472623 بگیرید خوشحال می شویم راهنمای شما باشیم.

 

 

از فرودگاه امام خمینی با پرواز امارات در ساعت ۱:۴۵ سفر خود را آغاز می کنیم. پس از ۲ ساعت پرواز به دبی خواهیم رسید و پس از توقفی ۵ ساعته به سمت سائوپائولو پرواز خواهیم کرد. پس از ۱۵ ساعت پرواز در ساعت ۱۷:۰۰ وارد بزرگترین کشور آمریکای جنوبی خواهیم شد به هتل ۴ ستاره مان خواهیم رفت و شب را به استراحت خواهیم گذراند.

صبح برای گشت وارد شهر میشویم . بافت تاریخی سائوپائولو بازار سنتی پارک ایبیراپوئرا و خیابان پائولیستا میرویم . عصرهنگام به سمت مانائوس پرواز خواهیم کرد. پس از رسیدن به این شهر به هتل ۴ ستاره مان میرویم.

بعد از صبحانه، به سمت رودخانه عظیم آمازون حرکت میکنیم. با قایق به دیدن محل تلاقی دو رود نگرو و آمازون میرویم. و پس از آن به لوژ جنگلی خودمان خواهیم رسید و بعد از کمی استراحت و در هنگام تاریکی به روی رود آمازون میرویم تا تمساح های کایمن را در شب های جنگل ببینیم.

صبح تا ظهر به صورت پیاده در جنگل های انبوه گشت خواهیم زد و ظهر به لوژ باز می گردیم. بعد از نهار به گشت زنی با قایق در کانالهای فرعی رودخانه آمازون و دیدن پرندگان، میمون ها و تنبل ها آمازون می پردازیم و غروب برای استراحت به لوژ جنگلی باز میگردیم.

پس از صرف صبحانه با قایق های تندرومان به سمت مانائوس بازخواهیم گشت و در راه از قبایل بومی منطقه دیدن می کنیم و در کنار آنها خواهیم رقصید و با اداب و رسوم آنها آشنا خواهیم شد. بعدازظهر به هتل ۴ ستاره مانائوس می رویم و به استراحت می پردازیم.

تا ظهر وقت آزاد داریم تا در شهر مانائوس گشت بزنیم، حوالی ظهر از هتل چک اوت می کنیم و راهی فرودگاه می شویم تا در ساعت ۱۵:۴۵ به سمت ایگوآسو پرواز کنیم. هواپیما در سائوپائولو توقف خواهد داشت. در ساعت ۲۳:۲۰ به ایگوآسو خواهیم رسید و در هتل ۴ ستاره مان به استراحت خواهیم پرداخت.

صبح پس از صبحانه عازم مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین مجموعه آبشارهای دنیا که در مرز آرژانتین و برزیل واقع است خواهیم شد. پس از بازدید از آبشار ایگوآسو می توانید از گشت اختیاری قایق سواری در زیر آبشار و یا هلیکوپتر سواری استفاده کنید. همچنین شب میتوانید به دیدن نمایش رقص و موسیقی رافائین بروید و از دیدن فرهنگ مردم کشورهای مختلف آمریکای جنوبی لذت ببرید.

صبح پس از صرف صبحانه در ساعت ۱۰:۳۵ به سمت ریودوژانیرو پرواز خواهیم کرد. هواپیما در سائو توقف خواهد داشت و در ساعت ۱۶:۰۵ به ریو خواهیم رسید. به هتل ۴ ستاره مان در ساحل کوپاکابانا خواهیم رفت و به استراحت می پردازیم.

بعد از صبحانه از مجسمه مسیح بر فراز کوه کرکوادو بازدید می کنیم و به تماشای چشم اندازهای شهر ریودوژانیرو می پردازیم. سپس برای بازدید از محله تاریخی و زیبای سانتاترزا راهی می‌شویم و مدتی را به تماشا و خرید صنایع دستی خواهیم گذراند. بعدازظهر در کنار ساحل کوپاکابانا به پیاده روی مشغول خواهیم شد.

پس از صرف صبحانه راهی کوه کله قندی می شویم تا با تله کابین بر بلندای آن برویم و منظره زیبای شهر ریودوژانیرو را از بالا نظاره گر باشیم. سپس از بافت مرکز شهر و محل برگزاری کارناوال رقص سامبا در ریو که به کارناوال برزیل معروف است دیدن می کنیم. سپس به سمت پله های سلرون خواهیم رفت و از آن بازدید خواهیم داشت. بعد از صرف نهار به هتل باز می کردیم و تایم آزاد برای استفاده از ساحل را خواهیم داشت.

این روز تا ظهر زمان آزاد داریم تا از سواحل و همچنین برای پاراگلایدر استفاده کنیم. عصر هنگام پس از صرف نهار به سمت فرودگاه میرویم تا به سائوپائولو پرواز کنیم. حدود ساعت ۹ شب به سائوپائولو خواهیم رسید و منتظر پرواز بعدیمان به مقصد دوبی شویم.

ساعت ۰۱:۲۵ صبح به سمت امارات پرواز می کنیم و در ساعت ۲۲:۰۰ به دبی می رسیم.

از دبی در ساعت ۰۱:۲۰ به سمت تهران پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۰۳:۰۰ به تهران میرسیم و تور برزیل با خاطراتی تکرار نشدنی به پایان میرسد.

درباره برزیل

برزیل بزرگترین و پرجمعیت ‌ترین کشور قاره ی آمریکای جنوبی می باشد ، وسعت این کشور نزدیک نیمی از قاره را تشکیل داده و زبان رسمی مردم آن پرتغالی است . این کشور تنها با اکوادور و شیلی در قاره آمریکای جنوبی مرز مشترک ندارد.

محال است کسی با شنیدن نام برزیل یاد لباس زرد تیم ملی فوتبال و بازیکنان نامی این کشور نیفتاد . مردم این کشور معتقد هستن  فوتبال تنها دین این کشور است و آنها تنها در ۳ روز کاتولیک هستند ، روز تولد، روز ازدواج و روز مرگ.

این کشور بزرگترین صادرکننده‌ قهوه در جهان است و بین گردشگران شهرت زیادی دارد شهرهای ریودوژانیرو، سائوپائولو، جنگل های آمازون و آبشار ایگوآسو مهمترین نقاط گردشگری این کشور هست.

تاریخ اجرای تور :

     7 الی 15 مهرماه 

خدمات :

کلیه ورودیه ها طبق برنامه گشت ها طبق برنامه سفر

اقامت در هتل ها و لوژ ۴ ستاره

طقایق سواری روی آمازون

کلیه صبحانه ها بهمره

ترانسفر در کل مسیر با خودروهای توریستی

راهنمای تخصصی فارسی زبان و لیدر محلی

بیمه مسافرتی

 

وسایل مورد نیاز :

برای این سفر حداقل ۵۰۰ دلار همراه داشته باشید.

تی شرت

کاپشن 

پانچو

لباس زیر به تعداد روزهای برنامه

 شلوارک

مایو

عینک آفتابی

کلاه آفتاب گیر

کرم ضد آفتاب

چمدان سایز متوسط یا کوله پشتی

هزینه تور :

        هزینه سفر: 4000 دلار.
        

ویژگی ها:

مشاهده آبشار ایگواسو

هلکوپتر سواری برفراز آبشار ایگواسو (اختیاری)

بازدید از باغ پرندگان ایگواسو

بازدید از کوه کله قندی

بازدید از مجسمه مسیح یکی از عجایب هفتگانه دنیای مدرن

پاراگلایدر سواری برفراز آسمان ریو (اختیاری)

گشت در جنگل های آمازون

سواحل بینظیر ریو کوپا کوبانا و ایپانما

گشت در بافت تاریخی سائوپائولو

قایق سواری در تلاقی رودخانه های نگرو و آمازون

مشاهده حیات وحش بینظیر آمازون همچون کایمن ها ، تنبل ها و پرندگان بینظیر منطقه

پله های سلرون

دلفین سواری

نکات اضافه :

در زمان ثبت نام مبلغ ۹۰۰ یورو + هزینه ویزا + بلیط ها دریافت خواهد شد و مابقی هزینه تا ۳ هفته قبل از سفر می باشد.

بعلت گارانتی بودن هتل ها در صورت کنسلی در زمان کمتر از یک ماه و نیم به شروع برنامه هزینه ای عودت نخواهد شد.

هزینه فعالیت های جانبی و برنامه های خارج از برنامه سفر برعهده همسفران است. ، هلکوپتر سواری ، پاراگلایدر و...

با توجه به ماهیت برنامه های طبیعتگردی و ماجراجویی و همینطور شرایط منطقه ، امکان تغییر در جزئیات و روز شماره برنامه وجود دارد و نیازمند انعطاف پذیری ، روحیه همکاری و صبوری در همسفران می باشد.

مابه التفاوت حق بیمه مسافرتی برای افراد بالای ۶۵ سال جداگانه دریافت میشود

 

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .