همسفر گرامی
برای درج سفر به پروفایل مراجعه کنید
سفر آغاز یک ماجراست :
بهترین کیسه خواب زمستانه  2020
دوستان عزیز در این مطلب بهترین کیسه خواب‌های زمستانه را بهتون معرفی می‌کنیم. ما این مطلب را از سایت outdoorgearlab.com براتون ترجمه کردیم امیدوارم براتون مفید باشه.
بهترین کیسه خواب ها
 
متخصصان 27 مورد از بهترین کیسه خواب‌ها را طی 8 سال آزمایش کرده‌اند. برای امتیازدهی به محصول، معیارهای کلیدی را بررسی کردند و ماه‌ها در اردوگاه‌های زمستانی گذراندند تا بتوانند بررسی‌های جامعی انجام دهند. در زیر، نتیجه این بررسی آورده شده است تا شما بتوانید باصرفه‌ترین و در عین حال بهترین کیسه‌های بازار را تهیه کنید.
 
1.Western Mountaining Kodiak MF
قیمت: 710$
گرما: 20%
وزن:20%
راحتی:20%
اندازه بسته بندی شده:15%
ظاهر:10%
مقاومت در برابر هوا:15%
نمره کلی:74
وزن:1.28کیلوگرم
پر شده از:30 اونس از 850 پر غاز
مزایا: فوق‌العاده جادار، نسبت گرما به وزن زیاد، زیپ بدون گیر کردن بالا و پایین می‌شود. 
معایب: قیمت
کیسه خواب Western Mountaining Kodiak MF
این کیسه‌خواب برای هوای سرد بسیار مناسب است. این کیسه‌خواب همانند کیسه‌خواب‌های Antelope و Versalite دارای طرح لوله‌ای سه بعدی بزرگ و یک زیپ بدون بند است. آنچه باعث بالا رفتن نمره کلی این کیسه خواب می‌شود، برش ناحیه شانه 66" فوق‌العاده، 30 اونس پر، تعادل گرمای خوب و وزن سبک آن است که  باعث می‌شود در اردوهای زمستانی -48 درجه بسیار مناسب باشد. به دلیل داشتن فضای اضافی، چرخش روی شکم، پهلو و به پشت بسیار راحت است.. دارای حجم و وزن کم است و اگر می‌خواهید که هفته‌ها زیر سقف آسمان داخل آن بخوابید بسیار مناسب است. اما توجه داشته باشید که قسمت عایق‌بندی نشده کیسه، به اندازه بقیه قسمت‌هایش گرم نیست. می‌توانید این ضعف را با قرار دادن لباس‌های گرم خود در آن قسمت بپوشانید. 
کیسه خواب Mountain Hardwear phantom
 
کیسه خواب زمستانه
 
2.Mountain Hardwear phantom 0
قیمت: 620$
گرما: 20%
وزن:20%
راحتی:20%
اندازه بسته بندی شده:15%
ظاهر:10%
مقاومت در برابر هوا:15%
نمره کلی:73
وزن:1.2کیلوگرم
پر شده از:29.6 اونس از 850 پر غاز
مزایا: قابلیت فشردگی بالا، جیب کوچک برای چراغ جلو یا باتری‌ها، به همراه کیفی با کیفیت بسیار بالا
معایب: فقط می‌تواند برای برخی افراد مناسب باشد، گران است.
کیسه خواب Mountain Hardwear phantom 0
این کیسه خواب طی ده گذشته، چندین بار اصلاح و دوباره طراحی شده است. یکی از با کیفیت‌ترین کیسه‌خواب‌های موجود در بازار است و برای کسی که آرزو دارد که شب را در یک دشت پوشیده شده از برف سپری کند، بسیار مناسب است. این کیسه قابلیت فشردگی بسیار بالایی دارد، لایه خارجی آن یک پوسته نایلونی D10 قابل بازیافت است، برای سفرهای زمستانی و تورهای اسکی یک شبه مناسب است. دارای جیب اضافه و یک زیپ بسیار نرم است. اگر چه برش این کیسه خواب متناسب با استاندارهاست اما افراد چاق ممکن است کمی آن را تنگ بدانند. قیمت آن به دلیل پر غاز استفاده شده در آن کم نیست به خصوص اینکه پارچه قسمت خارجی آن سبک و بادوام نیز هست.
کیسه خواب زمستانه
 
3.REI Co-op Down Time 0
قیمت: 239$
گرما: 20%
وزن:20%
راحتی:20%
اندازه بسته بندی شده:15%
ظاهر:10%
مقاومت در برابر هوا:15%
نمره کلی:48
وزن:1.7کیلوگرم
پر شده از:27 اونس از 650 پر غاز
مزایا: پارچه خارجی بهبود یافته با DWR، زیر 1.8 کیلوگرم وزن، طراحی دور گردن بسیار راحت، مقرون به صرفه
معایب: وزن زیاد
کیسه خواب REI Co-op Down Time
یک کیسه‌خواب ارزان قیمت مناسب برای همه است که از کیسه‌های مشابهش عملکرد بهتری دارد. همچنین ویژگی‌های کیسه‌های بهتر، از جمله بهبود یافتگی آن با DWR و طرح دور گردن راحت را ارائه می‌دهد. بهبود یافتگی با DWR برای جلوگیری از خیس شدن داخل کیسه به هنگام خواب لازم است که در کمپ‌های زمستانی مسئله بسیار مهمی به حساب می‌آید. قابلیت فشردگی بالایی ندارد چون از پر اردک پر شده و پر ازدک قابلیت فشرده‌سازی بالایی ندارد. قیمت آن بسیار مناسب است. این کیسه خواب سبک نیست، پس برای کوهنوردی‌هایی که به کوله‌کشی نیاز دارد مناسب نیست. این کیسه برای اردو با ماشین، گشت و گذار کوتاه مدت و شکار مناسب است.
 
کیسه خواب زمستانه
 
4.Western Mountaining Versalite 10
قیمت: 590$
گرما: 20%
وزن:20%
راحتی:20%
اندازه بسته بندی شده:15%
ظاهر:10%
مقاومت در برابر هوا:15%
نمره کلی:69
مزایا: نسبت گرما به وزن عالی، برش‌های باریک برای حفظ گرما و کاهش وزن، زیپ با طراحی خوب.
معایب: در برابر باران و ذوب برف مقاوم نیست، گرمای کمتر از مدل‌های سنگین‌تر
کیسه خواب Western Mountaining Versalite
این کیسه برای سفرهای بسیار سبک زمستانه مناسب است. وزن این کیسه 0.9 کیلوگرم است و نسبت گرما به وزن خیلی خوبی دارد. برای اسکی‌های بهاره و کوهنوردی‌های سرد بسیار مناسب است. دارای یک زیپ خوب، یک بدنه بلند و دور گردن گرم است. این کیسه‌خواب به اندازه نمونه‌های سنگین‌تر آن در برابر آب و هوا مقاوم نیست. در عوض اندازه کوچکی دارد و وزن آن نیز به نسبت بسیار سبک است. اگر قرار است دمای مکانی که می‌روید کمتر از حد متوسط باشد، بهتر است کیسه‌های سنگین‌تر، مانند Mountain Hardwear Phantom 0 را انتخاب کنید در غیر این صورت این کیسه بسیارمناسب و راحت است.
کیسه خواب کوهنوردی
 
کیسه خواب طبیعت گردی
 
5.NEMO Sonic 0
قیمت: 479.95$
گرما: 20%
وزن:20%
راحتی:20%
اندازه بسته بندی شده:15%
ظاهر:10%
مقاومت در برابر هوا:15%
نمره کلی:71
وزن: 0.9 کیلوگرم
مزایا: جادار، دارای بخش‌های منحصر به فرد برای تخلیه گرمای اضافی کیسه، همه کاره، راحت برای شرایط مختلف خواب
معایب: به اندازه دیگر کیسه‌خواب‌ها گرم نیست.
کیسه خواب NEMO Sonic
این کیسه‌خواب دارای برش بزرگی است در نتیجه فضای زیادی برای خوابیدن و چرخیدن در این کیسه را فراهم می‌کند. دارای دریچه‌های گرمایی است که می‌توان دما را متعادل کرد اما به دلیل سرد شدن ترجیح این است که بسته نگه داشته شوند. برش شانه گسترده و پهن بودن تنه به افراد اجازه تعویض لباس بدون بیرون آمدن از کیسه را فراهم می‌کند. این کیسه به دلیل پهن بودن تنه به اندازه دیگر کیسه‌خواب‌ها گرم نیست. راه مناسب برای حل این مشکل این است که ته کیسه خواب را با ژاکت بپوشانید تا گرمای آن هدر نرود. اگر اولویت شما برای خریدن کیسه راحتی است، این کیسه می‌تواند بسیار مناسب باشد.
کیسه خواب طبیعت گردی
 
کیسه خواب ضد آب
6.Marmot Col-20
قیمت: 717.75$
گرما: 20%
وزن:20%
راحتی:20%
اندازه بسته بندی شده:15%
ظاهر:10%
مقاومت در برابر هوا:15%
نمره کلی:71
وزن: 1.80 کیلوگرم
مزایا: دارای جای اضافه برای قرار دادن آب، لباس اضافی، چکمه یا هر چه که می‌خواهید از یخ‌زدگی محافظت شود، ضد آب. 
معایب: سنگین، فضای زیادی را در کوله‌پشتی اشغال می‌کند.
کیسه خواب زمستانه
یک کیسه عالی برای سفر است. کیفش دارای فضای زیادی برای نگهداری بطری آب، لباس‌های اضافی و هر چیزی است که نمی‌خواهید یخ بزند. وزن آن بیش از 1.80 کیلوگرم است که در نتیجه جزو کیسه‌های سبک نیست. بنابراین یک گزینه مناسب برای سفر طولانی مدت نیست. این کیسه مناسب افرادی است که با اتوموبیل زمستانی قصد سفر دارند. اگر اولویت شما مقاومت در برابر آب و هوا و گرما است، این کیسه بسیار مناسب است.
 
ثبت نظر
همسفر باشیم
همسفر باشیم مرجع رایگان معرفی تور و سفر و برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، شهر گردی و ... می باشد. وشما می توانید به راحتی سفر و برنامه خود را معرفی کنید
فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است