همسفر گرامی
برای درج سفر به پروفایل مراجعه کنید
سفر آغاز یک ماجراست :
بهترین فیلم ها با موضوع سفر و طبیعت گردی 
 
 
 
در این مطلب قصد داریم فیلم‌هایی با موضوع سفر و طبیعت‌گردی به شما معرفی کنیم. امیدوارم از دیدن این فیلم‌ها لذت ببرید.
  • فیلم Into The Wild  به سوی طبیعت وحشی 
این فیلم که داستان واقعی زندگی کریستوفر مک کندلس است، از روی کتابی به همین نام، اثر جان کراکائر ساخته شده است. کریستوفر در سفر خود به آلاسکا و در طول راه با انواع مختلفی از مردم ملاقات می‌کند. هر کدام داستان‌های خاص خودشان را دارند. من به شخصه نتونستم شخصیت مک کندلس را هضم کنم، ولی با اتوبوس آخر فیلم خیلی حال کردم. این فیلم کاندید دو جایزه اسکار برای بهترین بازیگر مکمل مرد و بهترین تدوین شده است.
 
into the wild به سوی طبیعت وحشی
  • فیلم  wild  وحشی 
این فیلم بر اساس شرح حالی از شرل استرید ساخته شده است. شرل بعد از مرگ مادرش و جدایی از همسر دست به اعمال خود تخریبی بسیار خطرناکی می‌زند و برای پیدا کردن خودش تصمیم می‌گیرد 1100 مایل را به تنهایی طی کند. فیلم فوق‌العاده‌ای است و اگه شما علاقه‌مند به طبیعت‌گردی و کوهنوردی هستید، به شدت با فیلم ارتباط برقرار می‌کنید. چون کوهنوردها هم تو کوه خودشونو پیدا می‌کنند. من خودم اون سکانسی که کفششو از بالای کوه پرتاب می‌کنه و فریاد می‌زنه را خیلی دوست داشتم. اگه فیلمو دیدید، بگید از کدوم سکانسش بیشتر خوشتون اومده.
 
wild وحشی
 
  • فیلم 127 Hours
127 ساعت داستان واقعی کوهنوردی به نام آرون رالستون است که جیمز فرانکو نقش او را بازی کرده است. آرون به مدت 5 روز بر اثر سقوط تخته‌سنگی  به روی دستش در دره‌ای گیر می‌افتد. فیلم داستان نبرد او برای زندگی است. فیلم در صحرای یوتا ساخته شده است که محل خیلی زیبایی هست. امیدوارم قسمت بشه یه روز بریم. در کل فیلم خوش‌ساختی است و شما اصلا کسل نمی‌شید. بازی جیمز فرانکو، بازیگر نقش آرون هم عالی بود. فکر کنم برای این فیلم کاندید جایزه اسکار هم شده بود.
 
 
فیلم 127 ساعت
  • صعود  climd
در سال 2008 جوانی فرانسوی به نام Nadir Dendoune قله اوست را فتح می‌کند. او اولین فرانسوی الجزایری بود که به اورست صعود کرد و به دلیل نداشتن تجربه کوهنوردی، صعود او بسیار چشمگیرتر شد. در واقع اورست، اولین تجربه او در کوهنوردی بود. او برای اثبات عشقش به دوست‌دخترش تصمیم می‌گیرد اورست را فتح کند اما او بیکار بود و هزینه این سفر را نمی‌توانست تامین کند. به شرکت‌های مختلفی مراجعه می‌کند تا اینکه یک شرکت قبول می‌کند اسپانسر او شود. من در سکانسی که به قله صعود میکنه، اشک تو چشمام جمع شده بود. اگه  اهل کوهنوردی هستی حتما این فیلمو ببینید. کارگردان شخصیت اصلی فیلم را کمی فانتزی روایت کرده است که جذابیت را فیلم بیشتر کرده است. این فیلم براساس یه داستان واقعی ساخته شده است. پیشنهاد می‌کنم حتما این فیلم رو ببینید.
 
the climb
 
ثبت نظر
همسفر باشیم
همسفر باشیم مرجع رایگان معرفی تور و سفر و برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، شهر گردی و ... می باشد. وشما می توانید به راحتی سفر و برنامه خود را معرفی کنید
فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است