سافاری در دل حيات وحش
 
 
سافاری در ماسایی مارا
سلام دوستان یکی از بهترین قسمت های تور کنیا سافاری در پارک ملی ماسایی مارا است که شما می توانید حیات وحش را از نزدیک مشاهده کنید ما مطلب زیر را از سایت masaimara.travel براتون ترجمه کردیم امیدوارم لذت ببرید .
اين سافاري  يک سفر ماجراجويانه در منطقه حيات وحش پارک ملي ماسایی مارا و با هدف کاوش در پارک و ديدن انواع حيوانات وحشي در زيستگاههاي طبيعي آنهاست. مدت زمان اين رانندگي بين 2 تا 3 ساعت است و هر دور رانندگي در صبح و بعد از ظهر انجام مي شود. صبح ها از ساعت 6.30 تا 9 و بعد از ظهرها از ساعت 3.30 تا 6.30 بعد از ظهر طول ميکشد. اگر چه ممکن است که برخي مسافران يک دور کامل از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر را انتخاب کنند. در اين صورت سفر شامل يک ناهار بسته بندي شده است که در داخل منطقه حفاظت شده ماساي مارا در يک مکان مشخص براي پيک نيک برگزار مي شود. هزينه اين رانندگي براي هر نفر 75 دلار است. اگر ميخواهيد که يک وسيله نقليه انحصاري براي خود داشته باشيد، روزي 300 تا 550 دلار هزينه آن مي شود.
سافاری کنیا
 
سافاری در حیات وحش
در اين نوع سافاري دو نوع شخصي و غير شخصي وجود دارد. نوع غير شخصي به اين معني است که ممکن است افراد ديگري نيز در وسيله نقليه شما حضور داشته باشند. ظرفيت وسايل نقليه معمولا حداکثر 8 مسافر است. بنابراين يک گروه خيلي بزرگ نيست. با اين حال ماشينهاي خصوصي مزاياي خود را دارند. زيرا شما در هر زمان و مکاني آزادي براي ايستادن، عکس برداري و ... داريد. به گردشگران با علائق خاص عکاسي توصيه مي شود که نوع خصوصي آن را انتخاب کنند. رانندگي در شب نيز براي برخي از بازديد کنندگان ماساي مارا يک جذابيت است. توجه کني که رانندگي در داخل منطقه در شب مجاز نيست و فقط در جاهايي انجام مي شود که با منطقه هم مرز هستند. زمان اين گردش در شب از 7 عصر تا 9 شب است.
ماسایی سافاری
 
ماسایی مارا حیات وحش شیر
جيب هاي سافاري Toyota Land Cruiser 4*4
اين جيپ هاي سافاري به طور گسترده توسط اپراتورهاي تور در کنيا و بيشتر اردوگاهها و اقامتگاههاي ماساي مارا مورد استفاده قرار مي گيرد. زيرا در تمامي شرايط آب و هوايي بهترين عملکرد را دارند. اين وسيله نقليه به طور مطلوب 6 نفر را در خود جاي مي دهد اما مي تواند تا 8 نفر را نيز حمل کند. اين خودرو قابل اطمينان، مقاوم، جادار، به اندازه کافي راحت هستند.
سافاری ماسایی مارا
ماسایی مارا همسفر باشیم
تور سافاري با ميني بوس يا ون
اين  وسايل نقليه بسيار خوب هستند و اکثريت قريب به اتفاق گردشگران سافاري به کنيا همچنان از اين وسايل استفاده مي کنند. در اين ون ها هر مسافر بر روي يک صندلي کنار بنجره مي نشيند. چابک، قابل اطمينان و کاملا مناسب براي همه سفرهاي سافاري در کنيا هستند.
حیات وحش ماسایی مارا
وسايل نقليه سافاري رو باز 4*4
اين وسيله نقليه تقريبا فقط در حد کمپهاي سفرس مستقر در پارکها يا ذخيره گاههاست و از محبوبيت بالايي برخوردار هستند. زيرا در هنگام سواري امکان مشاهده همه زوايا بدون مانع را فراهم مي کند. به بازديد کنندگاني که از ماسايي مارا بازديد مي کنند و ميخواهند از اين وسيله استفاده کنند، توصيه مي شود که در هنگام برنامه ريزي براي سفر اين را حتما از قبل رزرو کنند. البته بايد بدانيد برخي از اردوگاهها از اين نوع وسايل نقليه ندارند.
سافاری آفریقا
 
ماسایی سافاری همسفر باشیم
 

کامنت ها

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .