هفت چشمه چالوس 

هفت چشمه  چالوس همسفر باشیم

هفت چشمه در 60 کیلومتری تهران قرار دارد برای رفتن به هفت چشمه شما باید در جاده چالوس به سمت روستای ارنگه حرکت کنید  و نرسیده به روستا ماشین کنار جاده پارک بفرمایید کنار جاده کلی ماشین پارک هست  در لوکیشن زیر براتون محل پارک  مشخص کردم  از دره پایین بروید  قبلا رستوران هفت چشمه  مدعی بود که این منطقه را اجاره کرده است و وقتی شما از دره پایین می رفتید  کنار در یه نفری بود که از شما پول می گرفت الان در رو بسته اند و یه راهی از زیر در وجود دارد و شما باید ازش رد بشوید  .

ما شنبه به هفت چشمه رفتیم  ولی باز کمی شلوغ بود  وبه شدت کثیف و پر از اشغال هایی بود که مردم ریخته بودند متاسفانه  مردم انتظار دارند شهرداری بیاد آشغال هاشون جمع کنه .

هفت چشمه جاده چالوس

آشغال در هفت چشمه همسفر باشیم

شما بعد از نیم ساعت  پیاده روی در کنار رودخانه  به محل هفت چشمه می رسید  محل زیبایی است و آب خیلی سردی دارد و به سختی بتوانید  5 دقیقه در آب بمانید . آبشار هفت چشمه کمی بالا تر از چشمه ها قرار دارد که  یه راه باریک  از بالای رودخانه به سمت آبشار می رود  که می توانید بدون خیس شدن به آبشار برسید  ولی بهتره مثل ما از رودخانه رد بشوید کمی خیس می شوید  ولی عوضش امنیت دارید !

هفت چشمه در جاده چالوس

تعداد زیادی برای عرق خوری به کنار آبشار  آمده بودند و یه جوه لات و لوتی داشت البته با ما کاری نداشتند ما هم زیاد نموندیم  فکر کنم روزهای دیگه جو خانوادگی تری داشته باشد  .

امیدوارم  این سفرنامه براتون مفید بوده باشد ما این سفر را در اوایل تیر ماه 1400 رفتیم  اگه در مورد این سفر سوال داشتید می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید .

آبشار هفت چشمه

مسیر هفت چشمه همسفر باشیم

هفت چشمه  همسفر باشیم آبشار

 

 

هفت آبشار همسفر باشیم

هفت آبشار

هفت آبشار همسفر باشیم

هفت آبشار همسفر باشیم

هفت آبشار همسفر باشیم

هفت آبشار همسفر باشیم

کامنت ها

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .