همسفر گرامی
برای درج سفر به پروفایل مراجعه کنید
سفر آغاز یک ماجراست :

آبشار آدران

آبشار آدران همسفر باشیم

سلام دوستان در این صفحه آبشار آدران را بهتون معرفی می کنم ما در سفر یه روزه ای که به جاده چالوس داشتیم ابتدا به هفت چشمه (در این لینک سفرنامه هفت چشمه را بخوانید ) رفتیم و صبحانه را در هفت چشمه خوردیم و برای ناهار به آبشار آدران آمدیم  فاصله کمی با هفت چشمه داره در لوکیشن زیر محل روستای آدران را برای شما مشخص کرده ام شما می توانید ماشینتون را در اطراف سالن ورزشی پارک بفرمایید و پیمایش را شروع کنید.

 

روستای آدران همسفر باشیم

 

پیمایش طولانی تا آبشار ندارید و حدود 30 -40 دقیقه ای به آبشار می رسید به جز یه قسمت مسیر که شیب بسیار تندی به سمت پایین دارد بقیه مسیر نکته خاصی ندارد و به راحتی می توانید بروید  ارتفاع آبشار حدود 4-5 متر می باشد و آبی به شدت سرد دارد من بیشتر از 5 ثانیه نتونستم زیر آبشار بمونم ما شنبه به این آبشار رفتیم و هیچ کس را در آبشار و در مسیر آبشار ندیدیم  در مسیر درخت های آلبالو هست و اگه اوایل تابستون برید آلبالوهاش رسیده است ما بعد از خوردن ناهار به سمت تهران حرکت کردیم مسیر این آبشار را براتون در لینک زیر قرار می دهم اگه در مورد سفر به این آبشار سوالی داشتید می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید خوشحال می شویم امیدوارم خاطرات زیبایی در این آبشار داشته باشید .

 

مسیر آبشار آدران  در سایت wikiloc 

خواندن مسیرهای طبیعت گردی 

مسیر آبشار آدران همسفر باشیم

آبشار آدران همسفر باشیم

آبشار آدران همسفر باشیم

ثبت نظر
همسفر باشیم
همسفر باشیم مرجع رایگان معرفی تور و سفر و برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، شهر گردی و ... می باشد. وشما می توانید به راحتی سفر و برنامه خود را معرفی کنید
فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است