ماجراجویی در کمپ سافاری 1920 کنیا 

سافاری آفریقا همسفر باشیم

از زمان مهاجرتم به آفریقای جنوبی، من عاشق سافاری شدم. وقتی صحبت از سافاری در کنیا می‌شود، همه چیز در مورد خانواده Cotter است. این افراد به عنوان اولین خانواده تاجر سافاری شناخته می‌شوند. در حقیقت تقریبا 100 سال پیش خانواده شرکت سافاری خود را تاسیس کرد و از آن زمان به بعد پابرجا مانده است.

این کمپ دارای دو گزینه محل اقامت، یکی ویلاهای مجلل و دیگری چادرهای زیبا و بی‌نظیر به شکل دهه 1920 است. من عاشق سبک قدیمی این مکان شدم. از من دعوت شد که به مدت چند شب این کمپ را ببینم.

برای کسانی که به تانزانیا سفر می‌کنند، این مکان درست در مرز بین تانزانیا و کنیا قرار دارد و می‌تواند یک تجربه خاص را به شما اضافه کند.

 

کمپ 1920 کنیا همسفر باشیم

رفتن به اردوگاه کاتر 1920

آسان‌ترین راه برای رسیدن به این کمپ، سفر با هواپیمای اختصاصی کاتر است که فقط 10 دقیقه با ماشین از کمپ فاصله دارد. دو شرکت هواپیمایی Fly540 و Safari Air Express آفریقای شرقی، بین دو بار تا سه بار به اینجا پرواز می‌کنند.

همچنین می‌توانید خطوط هوایی مختلفی را پیدا کنید که به خط هوایی keekorok بروید تا با پروازی به طول یک تا یک ساعت و نیم به سافاری کمپ 1920 برسید.

 

کمپ 1920 سافاری  همسفر باشیم

 

کمپ1920کنیا ،ریقا

تاریخچه

یکی از علائم تجاری کمپ کاتر، مجاورت آن با جامعه ماسایی، یک قبیله معروف محلی است که به عنوان تجسم فرهنگ سنتی کنیاست. مردم ماسایی با اینکه در مجاورت مردمی با فرهنگ مدرن زندگی می‌کنند، سبک زندگی سنتی خود را حفظ کرده‌اند. بازدید از دهکده محلی ماسایی قطعا یکی از نکات جذاب سفر من به کنیا بود.

من چهار روز را با یک راهنمایی ماسایی گذراندم. او خاطرات کودکی خود را که در میان بوته‌زارها گذشته بود برایمان تعریف می‌کرد. او بسیاری از آموزه‌هایی که ماسایی‌ها در طی نسل‌ها به یکدیگر منتقل کرده‌اند را به ما منتقل کرد.

صبح عزیمت ما، او ما را به دیدن روستایی که در آن بزرگ شده بود برد. بچه‌ها با کنجکاوی به ما نزدیک می‌شدند. در حالی که خود را در نمایشگر دوربین ما می‌دیدند، لبخند می‌زدند. ما در خانه‌های محقر آنها بسیار مورد استقبال قرار گرفتیم و آنها شیوه زندگی ساده‌ای که برایشان بسیار اهمیت دارد را به ما نشان دادند.

این یک تجربه فوق‌العاده بود که هرگز آن را فراموش نمی‌کنم.

کمپ سافاری آفریقا

سافاری آفریقا همسفر باشیم

سافاری کنیا همسفر باشیم

 

سافاری در کنیا همسفر باشیم

 

کمپ سافاری

کمپ سافاری کاتر 1920 در 6 هزار هکتار از مناظر زیبا قرار دارد. در آنجا دو چادر اصلی قرار دارد که به غذا خوردن، آشامیدن و خوش گذرانی اختصاص دارد. آنها مکان‌هایی مناسب برای ارتباط با مسافران دیگر و یا خواندن یک کتاب خوب است. این کمپ مجلل، به دور از مزاحمت، دارای یک استخر و منطقه آب گرم است که باعث می‌شود احساس ناز و نعمت فراوان کنید.

من در بوش ویلا که در واقع یک خانه شخصی لوکس در داخل کمپ است اقامت کردم.

منظره‌ای بسیار جذاب از ساوانا و تپه‌های اولدرسکی. مهمانان 8 نفر از کارکنان را در اختیار دارند که می‌توانند امکانات گشت خصوصی، گشت شبانه، پیاده‌روی در میان بوته‌ها، شنا و ماهیگیری را در اختیار آنها قرار دهند.

ویلا بسیار جذاب بود. ابعاد آن نزدیک 10 هزار فوت مربع است و دارای یک نشیمن بزرگ، اتاق ناهارخوری، یک طبقه دیدنی باشکوه و 5 اتاق خواب اختصاصی است که همگی دارای مناظر فوق‌العاده هستند. علاوه بر ویلا، ده چادر در کمپ وجود دارد. یک چادر ماه عسل، 5 چادر دو نفره و چهار سوییت خانوادگی. همه آنها دارای حمام اختصاصی هستند که احساس فوق‌العاده ای را به شما می‌دهند.

به نظر من این یک انتخاب عالی برای خانواده‌های بزرگ یا گروه‌هایی است که می‌خواهند با هم سفر کنند. چادرهای خانوادگی دو اتاق خواب اختصاصی به همراه یک ایوان مشترک، یک اتاق غذاخوری و یک اتاق نشیمن با شومینه دارد. من دوست داشتم که کل کمپ به گونه‌ای باشد که چادرها خصوصی و ساکت باشد؛ چه خانوادگی و چه ماه عسل.

اگرچه مکان خوبی برای قطع اتصال شما از دنیای بیرون است، اما این به معنی نبود برق نیست. در کمپ وای فای وجود دارد و البته در برخی از نقاط آنتن تلفن پیدا خواهید کرد. یک تلفن همراه نیز در دفتر اصلی موجود است که در مواقع اضطراری می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

کمپ سافاری همسفر باشیم

سافاری در کنیا  همسفر باشیم

حفاظت

امنیت فقط مسئله مورد نظر خانواده کاتر نبوده است. این خانواده به حفظ زیستگاه‌های محلی، حیات‌وحش و محافظت از حیوانات در برابر شکارچیان تلاش‌های زیادی کرده‌اند. پولی که در این کمپ خرج می‌کنید، صرف حمایت از حیوانات این منطقه به وسعت 6 هزار هکتار می‌شود.

 

سافاری کنیا همسفر باشیم

آفریقا کنیا همسفر باشیم

 

تفریحات و سافاری‌ها

در فاصله کمتر از یک مایل، منطقه محافظت شده ماسای مارا، یک مکان عالی برای بازدید از طبیعت و فرهنگ خارق‌العاده ماسایی وجود دارد. می‌توانید از کمپ 1920 ، رانندگی‌های شبانه‌ای به سمت این منطقه حفاظت شده داشته باشید و حیوانات و زیستگاه‌های طبیعی آن را ببینید. همچنین پیاده‌روی در مکان مخصوص، شنا در رودخانه و تورهای ماهیگیری از جاذبه‌های دیگر این ناحیه هستند.

ماسایی مارا کنیا

دوستان عزیز ما  مطلب بالا را از سایت theblondeabroad.com  برای شما ترجمه کرده ایم 

کامنت ها

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .