تجربه ماهالی مزوری کنیا

ماهالی مزوری کنیا همسفر باشیم

از اهالی ماهالی مازوری برای میزبانیشان در طول اقامتم بسیار سپاسگزارم. چیزهایی که در این صفحه است نظر شخصی من است و کاملا مربوط به خودم است. ماهالی مازوری در زبان سواحیلی به معنی "مکان زیبا" است. این کمپ سافاری لوکس در پارک ملی ماسایی مارا کنیا واقع شده است.

این کمپ یکی از مکان‌های بسیار جذاب آفریقاست و متعلق به ریچارد برانسون است. این مرد به هر گوشه از زمین رفته و در مکان‌های زیبا کمپ‌هایی ایجاد کرده است.

راه های رسیدن به کمپ:

بهترین راه برای رسیدن به این کمپ، پرواز از فرودگاه ویلسون در نایروبی است. از آنجا 240 کیلومتر فاصله دارد.

اگر با هواپیماهای کوچک مشکلی ندارید، می‌توانید از پروازهای Olare Orak، Air Kenya و Governors ‘Aviation استفاده کنید. همچنین می‌توانید از باند هوایی مارا شمال که یک ساعت با ماشین از کمپ فاصله دارد مراجعه کنید.

متاسفانه وزن چمدانی که در این پرواز می‌توانید حمل کنید کم است. در نتیجه من مجبور شدم سه پایه و چند چیز دیگر را جا بگذارم. بنابراین قبل از سفر برنامه‌ریزی کنید تا تجهیزات لازم را با خود ببرید.

 

هتل ماهالی مازوری کنیا همسفر باشیم

در هتل این کمپ:

این هتل در کنیا به عنوان کمپ سافاری مورد علاقه Conde Nast Traveller معروف است. یک کمپ سافاری لوکس 12 چادره است و در نتیجه در هر نوبت فقط دوازده مهمان را می‌پذیرد. امکانات این کمپ شامل غذا، نوشیدنی و حتی لباسشویی است، بنابراین شما امکانات VIP را دریافت می‌کنید.

چادر اصلی، شامل یک اتاق دنج با شومینه و استخر، مکانی بسیار مناسب برای استراحت است. اگر گرسنه هستید، یک مکان دارای میز ناهار خوری عمومی با ابعاد بزرگ است که به صورت اشتراکی استفاده می‌شود.

کمپ ماهالی مزوری کنیا

 

 

 

چادرهای لوکس :

در دو طرف چادر اصلی، شش چادر لوکس وجود دارد. شما می‌توانید از بین ده سوییت متفاوت با تخت‌های دو نفره بزرگ (King) یا دو نفره ساده انتخاب کنید. این چادرها دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبا و حیرت آوری هستند.

 

مزوری چادر همسفر باشیم

هتل مازوری کنیا

lمزوری کنیا  همسفر باشیم

مزوری همسفر باشیم

غذا و نوشیدنی :

ماهالی مازوری با داشتن آشپزهای درجه یک، بهترین مکان برای تهیه بهترین غذاهای محلی آفریقایی است. این کمپ دارای باربیکیو‌های بوته‌ای، پیک‌نیک‌های شامپاین و مراسم کلاسیک‌های بین‌المللی است.

تمام وعده‌های غذایی و نوشیدنی‌های غیرالکلی روی هزینه اقامت شماست و نیازهای غذایی شما بدون هیچ دغدغه‌ای در اینجا برآورده می‌شود. بنابراین فقط کافی است از قبل آنها را در جریان غذا و نوشیدنی‌های خود بگذارید.

هر روز مسافران با نشستن در کنار میز مشترک، در مورد ماجراهای روزانه خود گفت و گو می‌کنند، در حالی که بوفه غذاهای آفریقایی گرم در انتظار شماست.

در ماهالی مازوری می‌توانید غذا را در کنار استخر، سر میز مشترک، روی یک میز خصوصی در میان بوته‌ها یا در اتاق خود سرو کنید.

 

نوشیدنی کنیا همسفر باشیم

فعالیت‌ها:

ماهالی مازوری در روز دوباره گشت با ماشین دارد که این یکی از بهترین تجربه‌های من بود. مناظری که در این سفر دیدم بسیار باورنکردنی بود. من هر بار چیز جدیدی توجهم را جلب می‌کرد. همچنین رانندگی‌های شبانه بسیار جذاب بودند.

هنگامی که آماده هستید که استراحتی حسابی کنید، آب گرم Nasaro مکانی بسیار جذاب و مناسب است. این استخر آب گرم یکی از روش‌های درمانی آفریقایی است.

نکته آخر اینکه بدون بازدید از یک قبیله ماسایی نمی‌توانید به کنیا بروید. این دهکده تنها ده دقیقه با ماهالی مازوری فاصله دارد و می‌توانید یک نگاه گذرا به زندگی سنتی ماسایی داشته باشید.

فیل کنیا همسفر باشیم

زرافه آفریقا همسفر باشیم

یوزپلنگ همسفر باشیم

سافاری کنیا همسفر باشیم

آفریقا

دوستان عزیز ما مطلب بالا را از سایت  theblondeabroad.com برای شما ترجمه کرده ایم 

 

 برای اقامت  در این چادرها و دریافت  اطلاعات  بیشتر سری به این  وب سایت بزنید  virginlimitededition.com  بزنید تمام امگانات این هتل را به همراه فیلم و عکس های زیبا به شما معرفی کرده است اقامت در این هتل برای شما شبی 1980 دلار هزینه داره  که شاید یه خورده گرون باشه برای رزرو این هتل سری به این لینک بزنید  رزرو هتل  

این هتل در شمال آفریقا قرار دارد و با توجه به  موقعیت جغرافیایی اش شما می توانید  سافاری های بی نظیری داشته باشید و علاوه بر این ها می توانید با رسوم  مردم این منطقه از نزدیک آشنا شوید این هتل امکانات و استخر های بسیار زیبایی هم دارد .  

کامنت ها

خوشحال می شویم پاسخ گو سوالات و نظرات شما باشیم

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید .